Transport

Dział transportu Moris Sp. z o.o. rozpoczął działalność w 1994 roku, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie Klientów, którym wraz z towarem dostarczamy serwis.

W ciągu kolejnych lat działalności doskonaliliśmy procesy transportowe, zdobywając doświadczenie i jednocześnie zaufanie Klientów z branż takich jak: kolejnictwo, budownictwo, górnictwo, przemysł maszynowy.

Działamy zgodnie z filozofią systemu ISO oraz przestrzegamy norm w zakresie ochrony środowiska, co jest możliwe dzięki wysokiej jakości posiadanej floty samochodowej. Nasze pojazdy spełniają normy EURO-5 i są wyposażone w system nawigacji GPS, co umożliwia stałe monitorowanie przebiegu procesów transportu.

Moris Sp. z o.o. dysponuje obecnie ciągnikami siodłowymi marki Mercedes z naczepami odkrytymi, bądź plandekami typu mega i standard. Dysponujemy specjalistycznymi naczepami marki Krone, służącymi do przewozu stali i wyrobów stalowych. Naczepy te wyposażone są w system szwedzki tzw. kłonice.

Realizujemy zarówno przewozy krajowe, jak i transport międzynarodowy w ramach udzielonej licencji. Jesteśmy członkami Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych oraz Górnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Moris Sp. z o.o. ma świadomość, że o przewadze konkurencyjnej firmy stanowi między innymi wiedza i motywacja zatrudnionych pracowników. Bez ich zaangażowania realizacja ambitnych zamierzeń nie byłaby możliwa. Dlatego też Firma dużą uwagę przywiązuje do szkoleń kierowców i spedytorów oraz stałego doskonalenia umiejętności osób od których zależy wysoki poziom jakości usług transportowych.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Wyślij poniższy formularz.
Odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Wróć: do góry^