Kontakt

MORIS Sp. z o.o. - siedziba firmy

ul. Wiejska 27
41-503 Chorzów
Mapa dojazdu »


Wyroby kolejowe

Telefon Fax
Piotr Kamracki Kierownik działu sprzedaży wyrobów kolejowych piotr@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 58
+48 693 437 444
+48 32 41 636 55
Monika Czarnuch Z-ca kierownika działu sprzedaży wyrobów kolejowych monika@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 53
+48 661 333 990
+48 32 41 636 55
Klaudia Kowol Specjalista ds. handlu klaudia@moris-no-spam.pl +48 608 302 022 +48 32 41 636 55

Wyroby hutnicze

Telefon Fax
Agnieszka Zalewska Specjalista ds. handlu agnieszka.zalewska@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 63
+48 88 77 99 200
+48 32 41 636 44
Robert Hrabak Specjalista ds. handlu robert.hrabak@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 80
+48 887 799 980
+48 32 41 636 44
Dominik Kasperek Kierownik działu sprzedaży produktów hutniczych dominik@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 65
+48 601 141 479
+48 32 41 636 66
Agnieszka Szady Specjalista ds. handlu agnieszka.szady@moris-no-spam.pl +48 32 416 36 70
+48 609 400 030
+48 32 41 636 66
Robert Loch Specjalista ds. handlu robert@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 73
+48 661 331 310
+48 32 41 636 66
Tomasz Gałuszka Kierownik działu sprzedaży wyrobów hutniczych tomasz@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 43
+48 609 799 222
+48 32 41 636 88
Justyna Wdowik Specjalista ds. handlu justyna.wdowik@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 82
+48 887 799 960
+48 32 41 636 88
Monika Parkitny Specjalista ds. handlu monika.parkitny@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 83
+48 88 77 44 700
+48 32 41 636 88

Zaopatrzenie

Telefon Fax
Agnieszka Nowicka Kierownik ds. zaopatrzenia agnieszka.nowicka@moris-no-spam.pl +48 88 77 99 930
+48 32 41 636 72
+48 32 41 636 33
Wojciech Wysocki Specjalista ds. zaopatrzenia wojciech.wysocki@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 71
+48 887 799 970
+48 32 41 636 33
Daria Banaszczyk Specjalista ds. zaopatrzenia daria.banaszczyk@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 71 +48 32 41 636 33

Magazyn wyrobów hutniczych

Telefon Fax
Michał Szewczyk Kierownik magazynu michal.szewczyk@moris-no-spam.pl +48 32 416 36 74
+48 661 661 330
+48 32 41 636 48
Janusz Bielec Zastępca kierownika magazynu janusz.bielec@moris-no-spam.pl +48 88 77 99 300 +48 32 41 636 48

Dział księgowości

Telefon Fax
Danuta Izydorczyk Główna księgowa danuta@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 57 +48 32 41 636 77
Katarzyna Preisner Zastępca głównej księgowej katarzyna@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 86 +48 32 41 636 77
Iwona Ostrowska Samodzielna księgowa iwona@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 49 +48 32 41 636 77
Agnieszka Rytel Samodzielna księgowa agnieszka.rytel@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 45 +48 32 41 636 77
Dominika Sutowicz Samodzielna księgowa dominika.sutowicz@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 41 +48 32 41 636 77

Dział kadr

Telefon Fax
Agnieszka Rusek Kierownik działu kadr agnieszka@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 87 +48 32 41 636 77

Dział logistyki samochodowej

Telefon Fax
Krzysztof Izydorczyk Kierownik ds. logistyki samochodowej krzysztof@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 42
+48 693 279 920
+48 32 41 636 48
Daria Fedorowicz Zastępca kierownika ds. logistyki samochodowej daria@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 47
+48 663 156 100
+48 32 41 636 48
Paweł Sikora Specjalista ds. transportu pawel.sikora@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 52
+48 601 458 682
+48 32 41 636 48

Dział logistyki kolejowej

Telefon Fax
Dawid MazurKierownik ds. logistyki kolejowej dawid@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 68
+48 885 241 050
+48 32 41 636 54
Kamil BrógSpecjalista ds. logistyki kolejowej kamil.brog@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 79
+48 887 799 920
+48 32 41 636 54

Dział prawny

Telefon Fax
Daniel Kostuś Radca prawny daniel@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 67
+48 607 809 187
+48 32 41 636 54
Błażej Cieplak Prawnik blazej@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 46
+48 601 142 227
+48 32 41 636 54

Zgrzewalnia szyn

Telefon Fax
Arnold Bas Kierownik zgrzewalni arnold@moris-no-spam.pl +48 32 416 36 84
+48 603 180 277
+48 32 41 636 54

Dział kontroli jakości

Telefon Fax
Piotr Mazurek Kierownik działu kontroli jakości piotr.mazurek@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 78 +48 32 41 636 54
Paweł Drewniak Kierownik działu kontroli jakości pawel.drewniak@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 78 +48 32 41 636 54

Sekretariat

Telefon Fax
moris@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 00 +48 32 41 636 54

Dział Handlowy

Telefon Fax
Bogdan Dąbek Prokurent / Dyrektor handlowy bogdan@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 51
+48 691 717 100
+48 32 41 636 54
Michał Sikora Szef Biura Handlowego michal@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 64
+48 601 141 478
+48 32 41 636 44

Dział administracyjny

Telefon Fax
Bożena Walter-Wołek Prokurent / Dyrektor administracyjny bozena@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 50 +48 32 41 636 54

Zarząd

Telefon Fax
Maurycy Wołek Prezes zarządu maurycy@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 50 +48 32 41 636 54

Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: rodo@moris-no-spam.pl.

Wróć: do góry^