Kontakt

Mapa příjezdu

MORIS Sp. z o.o. - centrála

ul. Wiejska 27
41-503 Chorzów
Mapa příjezdu »


Železniční výrobky

TelefonFax
Piotr Kamracki Ředitel prodejního oddělení železničních výrobkůpiotr@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 58
+48 693 437 444
+48 32 41 636 55
Monika Czarnuch Zástupce vedoucího oddělení prodeje železničních výrobkůmonika@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 53
+48 661 333 990
+48 32 41 636 55

Hutní výrobky

TelefonFax
Agnieszka Zalewska Obchodní odborníkagnieszka.zalewska@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 63
+48 88 77 99 200
+48 32 41 636 44
Dominik Kasperek Ředitel prodejního oddělení hutních výrobkůdominik@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 65
+48 601 141 479
+48 32 41 636 66
Agnieszka Szady Obchodní odborníkagnieszka.szady@moris-no-spam.pl+48 32 416 36 70
+48 609 400 030
+48 32 416 36 66
Robert Loch Obchodní odborníkrobert@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 73
+48 661 331 310
+48 32 41 636 66
Tomasz Gałuszka Ředitel prodejního oddělení hutních výrobkůtomasz@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 43
+48 609 799 222
+48 32 41 636 88
Justyna Wdowik Obchodní odborníkjustyna.wdowik@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 82
+48 887 799 960
+48 32 41 636 88
Bartosz Gruchlik Obchodní odborníkbartosz@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 83
+48 887 744 700
+48 32 41 636 88

Hutní výrobky Magazine

TelefonFax
Michał Szewczyk Vedoucí skladumichal.szewczyk@moris-no-spam.pl+48 32 416 36 74
+48 661 661 330
+48 32 41 636 48
Janusz Bielec Zástupce vedoucího skladujanusz.bielec@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 75
+48 88 77 99 300
+48 32 41 636 48

Účetní oddělení

TelefonFax
Danuta Izydorczyk Hlavní účetnídanuta@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 57+48 32 41 636 77
Katarzyna Preisner Náměstka hlavní účetníkatarzyna@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 86+48 32 41 636 77
Iwona Ostrowska Samostatná účetníiwona@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 49+48 32 41 636 77
Agnieszka Rytel Samostatná účetníagnieszka.rytel@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 45+48 32 41 636 77
Dominika Sutowicz Samostatná účetnídominika.sutowicz@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 41+48 32 41 636 77

HR oddělení

TelefonFax
Agnieszka Rusek Vedoucí HRagnieszka@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 87+48 32 41 636 77

Oddělení automobilové logistiky

TelefonFax
Krzysztof Izydorczyk Ředitel pro automobilovou logistikukrzysztof@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 42
+48 693 279 920
+48 32 41 636 48
Daria Fedorowicz Zástupce vedoucího automobilové logistikydaria@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 47
+48 663 156 100
+48 32 41 636 48
Paweł Sikora Specialista na dopravupawel.sikora@moris-no-spam.pl+48 32 32 41 636 52
+48 601 458 682
+48 32 41 636 48

Právní oddělení

TelefonFax
Daniel Kostuś Právní zástupcedaniel@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 67
+48 607 809 187
+48 32 41 636 54
Błażej Cieplak Právníkblazej@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 46
+48 601 142 227
+48 32 41 636 54

Svařovna kolejnic

TelefonFax
Arnold Bas Ředitel svařovnyarnold@moris-no-spam.pl+48 32 416 36 84
+48 603 180 277
+48 32 41 636 54

Oddělení železniční dopravy

TelefonFax
Marek Zięba Ředitel pro železniční dopravymarek.zieba@moris-no-spam.pl+48 32 416 36 68
+48 885 241 050
+48 32 41 636 54

Oddělení kontroly kvality

TelefonFax
Piotr Mazurek Kvalitářpiotr.mazurek@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 78+48 32 41 636 54
Paweł Drewniak Kvalitářpawel.drewniak@moris-no-spam.pl+48 332 41 636 78+48 32 41 636 54

Sekretariát

TelefonFax
moris@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 00+48 32 41 636 54

Obchodní oddělení

TelefonFax
Bogdan Dąbek Prokurista/Obchodní ředitelbogdan@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 51
+48 691 717 100
+48 32 41 636 54
Michał Sikora Šéf obchodní kancelářemichal@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 64
+48 601 141 478
+48 32 41 636 44

Správní oddělení

TelefonFax
Bożena Walter-Wołek Prokurista/Správní ředitelbozena@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 50+48 32 41 636 54

Představenstvo

TelefonFax
Maurycy Wołek Předseda představenstvamaurycy@moris-no-spam.pl+48 32 41 636 50+48 32 41 636 54

Návrat: na začátek^