Kontakt

MORIS Sp. z o.o. - centrála

ul. Wiejska 27
41-503 Chorzów
Mapa příjezdu »


Železniční výrobky

Telefon Fax
Piotr Kamracki Ředitel prodejního oddělení železničních výrobků piotr@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 58
+48 693 437 444
+48 32 41 636 55
Monika Czarnuch Zástupce vedoucího oddělení prodeje železničních výrobků monika@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 53
+48 661 333 990
+48 32 41 636 55
Klaudia Kowol Obchodní odborník klaudia@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 85
+48 608 302 022
+48 32 41 636 55

Hutní výrobky

Telefon Fax
Agnieszka Zalewska Obchodní odborník agnieszka.zalewska@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 63
+48 88 77 99 200
+48 32 41 636 44
Robert Hrabak Obchodní odborník robert.hrabak@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 80
+48 887 799 980
+48 32 41 636 44
Dominik Kasperek Ředitel prodejního oddělení hutních výrobků dominik@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 65
+48 601 141 479
+48 32 41 636 66
Agnieszka Szady Obchodní odborník agnieszka.szady@moris-no-spam.pl +48 32 416 36 70
+48 609 400 030
+48 32 416 36 66
Robert Loch Obchodní odborník robert@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 73
+48 661 331 310
+48 32 41 636 66
Tomasz Gałuszka Ředitel prodejního oddělení hutních výrobků tomasz@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 43
+48 609 799 222
+48 32 41 636 88
Justyna Wdowik Obchodní odborník justyna.wdowik@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 82
+48 887 799 960
+48 32 41 636 88

Oddělení nákupu

Oddělení kontroly kvality

Telefon Fax
Bartłomiej Petryka Ředitel nákupu bartlomiej.petryka@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 72
+48 887 799 930
+48 32 41 636 33
Daria Banaszczyk Specialista na nákup daria.banaszczyk@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 89
+48 887 799 970
+48 32 41 636 33
Telefon Fax
Piotr Mazurek Kvalitář piotr.mazurek@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 78 +48 32 41 636 54
Paweł Drewniak Kvalitář pawel.drewniak@moris-no-spam.pl +48 332 41 636 78 +48 32 41 636 54

Sekretariát

Telefon Fax
moris@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 00 +48 32 41 636 54

Obchodní oddělení

Telefon Fax
Bogdan Dąbek Prokurista/Obchodní ředitel bogdan@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 51
+48 691 717 100
+48 32 41 636 54
Michał Sikora Šéf obchodní kanceláře michal@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 64
+48 601 141 478
+48 32 41 636 44

Správní oddělení

Telefon Fax
Bożena Walter-Wołek Prokurista/Správní ředitel bozena@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 50 +48 32 41 636 54

Představenstvo

Telefon Fax
Maurycy Wołek Předseda představenstva maurycy@moris-no-spam.pl +48 32 41 636 50 +48 32 41 636 54

Návrat: na začátek^